Array ( [0] => crawl ) Pytania i odpowiedzi - Real Music Polska

Najczęściej zadawane pytania

Możemy przekazać prawa majątkowe i wszystkie prawa pokrewne do dźwięku zgodnie z życzeniem klienta. Pozostaje to kwestią indywidualnej wyceny.
Jeśli dostaniemy gotowy tekst i jest to tekst wg naszej opinii wyważony na wymaganą długość spotu, to jesteśmy w stanie zrealizować reklamę w ciągu trzech godzin. Na scenariusz z dobrym pomysłem w trzech wersjach potrzebujemy do 24 godzin.

Zmiana muzyki nie kosztuje nic. Również wszelkie zmiany techniczne dotyczące poziomu głośności dźwięku poszczególnych składników reklamy. Możemy także dokonywać zmian w sposobie artykulacji słów czy zwrotów, ale przy poziomie lektorów, z którymi pracujemy to się raczej nie zdarza.


Jeśli klient nie posiada mniej lub bardziej profesjonalnie opracowanego briefu, potrzebujemy odpowiedzi na jedno pytanie oraz adres www. Tym pytaniem jest co klient chce za pomocą reklamy radiowej wyprodukowanej w Real Music Polska osiągnąć.

 


Ponieważ posiadamy ogromne doświadczenie i nie ma od nas lepszych pod tym względem. Są co najwyżej równie dobrzy. Ale drożsi. Czy mogę prosić o nagranie próbne? Nie realizujemy nagrań próbnych. Wszystko w kwestii realizacji reklamy dźwiękowej można ustalić przed produkcją.
Przed produkcją zawsze ustalamy z klientem, jaki głos lektorski z naszej bazy weźmie udział w nagraniu. Jeśli klient nie ma wyraźnego życzenia, warto zdać się na nasze doświadczenie.
Nie realizujemy nagrań próbnych.
Wszystko w kwestii realizacji reklamy dźwiękowej można ustalić przed produkcją.