Array ( [0] => crawl ) Realizacje - Produkcja dźwięków reklamowych - Real Music Polska

Realizacje

Posłuchaj kilku naszych realizacji. Przedstawiamy różne formy reklam oraz dźwięków reklamowych, które mamy w ofercie.
Możesz wybrać jedną z nich do swojej promocji.
  • 1
  •   
  • 2
  •   
  •   

Reklama radiowa. Scenka.

Scenki mają wzięcie
Nagraliśmy mnóstwo scenek i dialogów. Scenki w reklamie radiowej zawsze są atrakcyjne. 
Atrakcyjność przyciąga
Wykorzystanie więcej niż jednego głosu oraz przemyślana fabuła stwarzają, że takiej reklamy wysłuchają nawet osoby wstępnie niezainteresowane Twoim produktem. 
Skupienie uwagi
W scenkach ważne jest to, że są brzmieniowo kolorowe. Interakcja, która pojawia się  w spocie wielogłosowym skutecznie skupia uwagę słuchacza

Więcej

Reklama radiowa ze śpiewem. 

Doskonale wiemy, jak nagrać dobrą reklamę śpiewaną. Takiej reklamy nie da się nie zauważyć. Dobrze skomponowana i nagrana piosenka wyróżni każdą reklamę radiową na każdej antenie. Najważniejsze, aby była to prosta i łatwo wpadająca w ucho melodia.. To niezwykle skuteczny "haczyk" na klientów i działa w każdej branży. Reklama śpiewana to nie musi byc piosenka. Może być to kilkunutowy krótki zaśpiew. To dobry pomysł na dźwiękowe LOGO firmy, jej znak firmowy. Jeśli zależy Ci na dobrym wypromowaniu marki, dobrze byłoby mieć swój własny, wyróżnialny i oczywiście oryginalny znak. Śpiewana nazwa firmy gwarantuje miejsce w pamięci każdego słuchacza.

Więcej

Centrala telefoniczna

Centrale telefoniczne, które nagraliśmy brzmią w wielu firmach. Nasi lektorzy specjalizują się w nagrywaniu IVR.
Wybierz lektora do swojej centrali. Centrala telefoniczna to nieodzowny element komunikacji w każdej firmie.
Komunikat głosowy musi mieć spokojne, wyważone tempo. Zadbaj o profesjonalne brzmienie powitania w Twojej firmie.
 

Więcej

Reklama radiowa z udziałem dziecka.

Naszą specjalnością są reklamy dziecięce. Donośny i wysoki tembr dziecięcego głosu, przyciągnie uwagę odbiorcy w sposób niezwykle intensywny. To jeden z najlepszych pomysłów na wyróżniającą się reklamę radiową. Jeśli jest kierowana bezpośrednio do dzieci, lub do rodziców, na pewno zostanie zauważona. To również kwestia emocji. Klienci zainteresowani produktem reklamowanym w ten sposób odczują pewną bliskość, poczucie więzi, ponieważ jak to się mówi: wszystkie dzieci są nasze.

 

Więcej

Muzyka na zamówienie

Muzyka na zamówienie
Potrzebujesz oryginalnej muzyki do swojego projektu? Zamów ją w Real Music Polska. Mamy w tym ogromne doświadczenie.
Prawa autorskie
Możesz wykupić do niej prawa autorskie i zyskać nieograniczone prawa do emisji materiałów, w których jest wykorzystana. Oryginalna muzyka to również oryginalna i niepowtarzalna reklama.
Studio produkcji dźwięku
Komponujemy i tworzymy muzykę przy pomocy narzędzi cyfrowych, korzystamy także z instrumentów akustycznych oraz elektrycznych. 
 

Więcej

Reklama radiowa. Standard na jeden głos męski..

Trudno byłoby zliczyć ile zrealizowaliśmy reklam dźwiękowych z udziałem jednego głosu męskiego. Spot na jeden męski głos lektorski jest najprostszą formą reklamy radiowej i najbardziej popularną. 
 

Więcej
  • 1
  •   
  • 2
  •   
  •