Array ( [0] => crawl ) BLOG Studio reklam do radia - Real Music Polska

Artykuły i porady - reklama audio

Poniżej zamieszczamy listę artykułów i porad związanych z tworzeniem reklam radiowych i reklam audio a także udźwiękowieniem reklam.

 
blog/tworzenie-dzwiekow-reklama-radiowa-bank-glosow.jpg

Skuteczna Reklama Radiowa. Jak dotrzeć do szerokiej publiczności i zwiększyć sprzedaż

Reklama radiowa to forma promocji, która wykorzystuje medium radiowe do przekazania informacji o oferowanych produktach lub usługach. Reklama radiowa jest jednym z najstarszych i najbardziej skutecznych sposobów ich promowania i jest wciąż popularna w dzisiejszych czasach. Reklamy radiowe są skuteczne, ponieważ docierają do szerokiej publiczności, zwłaszcza do słuchaczy stacji radiowych, którzy słuchają radia w samochodzie, pracy lub w domu. W tym artykule nie będziemy omawiać wszystkich rodzajów reklam radiowych. Wymienimy kilka, napiszemy również o jej kluczowych elementach, oraz czemu musi dobrze brzmieć. Aby dowiedzieć się więcej o radiowej reklamie, musisz przeczytać więcej naszych artykułów.

Więcej
blog/tworzenie-dzwiekow-reklama-.jpg

Reklama radiowa jest jak teatr.

Reklama radiowa to teatr dźwięku. Jest scenarzysta, są aktorzy, jest kompozytor i soliści. Bywa, że wokaliści, albo nawet cały chór. Role, w które wcielają się lektorzy, to cała plejada postaci z bajek, powieści, filmów oraz samego życia. Są królowie, kierownicy budowy, dyrektorzy, uczniowie, sprzedawcy, sąsiedzi. Są także postacie zupełnie abstrakcyjne, od śpiewającej metki na ubraniu aż do mówiących kwiatów.

Więcej
blog/reklama-audio.jpg

Wiek XXI to wiek internetu. Dlaczego jest podstawą w dzisiejszym biznesie?

W zasadzie oprócz sprzedaży na typowym ryneczku warzywnym każdy biznes jest dzisiaj oparty w mniejszym lub większym stopniu o internet. Jeśli nie sprzedajemy w internecie, to się w nim reklamujemy. Nawet jeśli nie chodzi o reklamę, to na pewno nie ma w dzisiejszych czasach firmy, której poprzez internet nie możemy znaleźć. Ta dziedzina wciąż się rozwija i możemy się spodziewać jej dalszej ekspansji na wszelkie przejawy ludzkiego życia.

Więcej